KONST / Litografier / Färglitografi 11865127
*
nr 1186 5127
Catharina Edlund
(f. 1974), Sverige
Färglitografi, 2006,35/240, bladets mått: 44x36
Catharina Edlund, svensk bildkonstnär född i Sundsvall 1974 .
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 maj 2018
kl 19:39:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/5 11:59:57
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Catharina Edlund
Catharina Edlund, svensk bildkonstnär född i Sundsvall 1974 .
Läs mer om Catharina Edlund
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: catharina edlund färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Catharina Edlund
Catharina Edlund, svensk bildkonstnär född i Sundsvall 1974 .
Läs mer om Catharina Edlund
nr 1186 5127
Catharina Edlund
(f. 1974), Sverige
Färglitografi, 2006,35/240, bladets mått: 44x36
Catharina Edlund, svensk bildkonstnär född i Sundsvall 1974 .
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 maj 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/5 11:59:57 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Catharina Edlund
Catharina Edlund, svensk bildkonstnär född i Sundsvall 1974 .Läs mer om Catharina Edlund
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: catharina edlund färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



